wtorek, 29 sierpień 2017 09:47

Koszulka z autografem Ricardinho może być Twoja!

Podczas szóstej edycji Turnieju „Za 1 Uśmiech” będzie można stać się posiadaczem  koszulki z autografem najsłynniejszego futsalisty świata - Ricardo Filipe da Silva Braga – znanego jako Ricardinho. Licytacja odbędzie się w niedzielę 3-go wrzesnia  przed finałowymi meczami.

Ricardinho pochodzi z Portugalii i dla fanów piłki halowej jest tym czym dla kibiców z boisk trawiastych są Messi czy Ronaldo. Ricardinho aktualnie gra w jednym z najsłynniejszych klubów w Hiszpanii - Inter Movistar, jest też gwiazdą reprezentacji Portugalii. Taka okazja na pewno prędko się nie powtórzy. Przygotujcie  się do licytacji, szczególnie że cel jest szczytny. Pieniążki zasilą konto Turnieju „Za 1 Uśmiech” z którego to cały dochód przekazany będzie dla Dzieci z gliwickich  Domów Dziecka na wyjazd na ferie zimowe.

- Przy okazji serdecznie podziękować trenerowi Klaudiuszowi Hirschowi za pomoc w zdobyciu tego bezcennego autografu. Bez jego wsparcia byłoby to bardzo trudne. Tym samym były selekcjoner reprezentacji Polski w Futsalu, a teraz szkoleniowiec Piast Gliwice też dołożył swoją cegiełkę do turnieju.

 

 

hirsz ricardinio

prezes ricardinio

ricardinio

ricardinho

 

DRUŻYNY W TEJ EDYCJI TURNIEJU