czwartek, 10 sierpień 2017 12:23

Miasteczko „Legendia” wspiera turniej „Za 1 Uśmiech”

Legendarne Śląskie Wesołe Miasteczko „Legendia”  z Chorzowa  włączyło się do akcji  zbiórki pieniędzy na rzecz dzieci z Domu Dziecka nr 2.

Dyrekcja tego najpopularniejszego parku rozrywki na Górnym Śląsku przekazała bilety wstępu do Miasteczka. Zostaną rozlosowane wśród osób, które zakupią cegiełki wspierające Turniej.

Śląskie Wesołe Miasteczko to najstarszy polski lunapark. Znajduje się na terenie Parku Śląskiego, na granicy Chorzowa i Katowic. 30 marca 2017 Śląskie Wesołe Miasteczko zmieniło się z typowego lunaparku w największy w Polsce park tematyczny i obrało nazwę Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko, którego przesłaniem jest nie tylko dobra zabawa ale także istotny jest wątek edukacyjny związany z pięknym dziedzictwem kulturowym jakim są legendy, baśnie i opowiadania.

Sezon 2017 przyniósł mnóstwo zmian. Park zyskał kolejne strefy tematyczne: Magical Villege, Valley of Dreams i Magical Forest. Kultowe atrakcje zyskały nowy wygląd, a hitem sezonu jest otwarty 1 lipca Lech Coaster- największa tego typu atrakcja w Europie Środkowo- Wschodniej.  

Zapraszamy do zapoznania się ze światem magicznej zabawy w Legendii.http://www.legendia.pl/atrakcje/

 

 

  

 

DRUŻYNY W TEJ EDYCJI TURNIEJU